MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
SİNEMA
Marmara Forum
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :
Türk Kahvesi Marmara Forum'da Rekora Koşuyor!
13 2 15
Kırk yıl hatırıyla hiç vazgeçemediğimiz Türk Kahvesi aşkımızı tüm dünyaya duyuruyoruz. International Forum Coffee Weeks etkinliğinde dünyanın en büyük Türk Kahvesi’ni dünyanın en büyük cezvesi ile pişiriyoruz! Sizi de bu rekora ortak olmaya davet ediyoruz!

17
Kasım
SAAT : 0:00
-
17
Kasım
SAAT : 0:00

Biz 40 yıl hatırı olan o acı kahvenin yalnızca bir içecek olmadığını çok iyi biliyoruz

Tüm dünyanın tanıdığı o kahve çekirdeklerinin bizim öğütücülerimize girdiğinde, bizim cezvelerimizde piştiğinde, bizim sunumumuzla servis edildiğinde bizi ne kadar iyi yansıttığına ilk elden tanıklık ediyoruz

Çünkü her yıl, her kesimden, her yaştan misafirimizi Marmara Forum’da ağırlıyoruz

Kimi zaman bir yorgunluğu gideren, kimi zaman bir neşeyi çoğaltan ve mutluluğa dönüştüren o tadı, İnsanları bir araya getiren, sosyal bağları güçlendiren o kokuyu, köpüğüyle, telvesiyle o eşsiz dokuyu fincanın kapanmasıyla müjdelenen o güzel hayalleri her gün, her yudumda hissediyoruz.

Marmara Forum olarak biz de toplumumuzun tamamı gibi Türk Kahvesini çok seviyoruz!

İşte şimdi de hepimizin ortak değeri Türk Kahvesi’ni ve kalplerimizdeki yerini tüm dünyaya bir meydan okuyuşla tattırmaya hazırlanıyoruz

Guinness Dünya Rekorları organizasyonunun takip edeceği “International Forum Coffee Weeks” etkinliğinde, Dünyanın en büyük cezvesinde Türk Kahvesi pişirip, hepimizin umutlarını, sevgilerini, mutluluklarını içeren bu tadı hep birlikte paylaşacağız.

Böylelikle Türkiye’nin değeri Türk Kahvesi’nin dünya rekorunu da ülkemize taşıyacağız.

O halde gelin, bu büyük gurura, bu büyük mutluluğa hep birlikte ortak olalım!


#IFCW #InternationalForumCoffeWeeks #HerZamanSeninYerin

Marmara Forum Alışveriş Merkezi

Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakırköy, İstanbul

T. 0 212 466 64 53 / info@marmaraforum.com.tr

Bize Ulaşın

Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Arabayla E5 Havalimanı’ndan Mecidiyeköy istikametini takip ederken, Bakırköy-Bahçelievler köprüsünden sonra yan yola sapıp Osmaniye – Veliefendi – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.

E5 Mecidiyeköy yönünden Havalimanı istikametini takip ederken Merter’den yan yola sapıp, Veliefendi – Osmaniye-Zeytinburnu – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Metrobüsle Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.