MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
SİNEMA
ARABALI AÇIK HAVA SİNEMASI
Marmara Forum
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :
International Forum Coffee Weeks 2018
13 2 15
Marmara Forum’dan Türk Kahvesi rekoru! Kırk yıl hatırıyla hiç vazgeçemediğimiz Türk Kahvesi aşkımızı tüm dünyaya duyuruyoruz. 1-20 Kasım tarihleri arasında Marmara Forum’da düzenlenecek ve dünyanın çeşitli noktalarından kahveler, barista gösterileri, workshop’lar ve daha niceleriyle dolu olan International Forum Coffee Weeks etkinliğinde dünyanın en büyük Türk Kahvesi’ni dünyanın en büyük cezvesi ile pişiriyoruz! 💛 Sizi de bu rekora ortak olmaya davet ediyoruz! #IFCW #InternationalForumCoffeeWeeks #HerZamanSeninYerin

Marmara Forum Alışveriş Merkezi

Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakırköy, İstanbul

T. 0 212 466 64 53 / info@marmaraforum.com.tr

Bize Ulaşın

Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Arabayla E5 Havalimanı’ndan Mecidiyeköy istikametini takip ederken, Bakırköy-Bahçelievler köprüsünden sonra yan yola sapıp Osmaniye – Veliefendi – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.

E5 Mecidiyeköy yönünden Havalimanı istikametini takip ederken Merter’den yan yola sapıp, Veliefendi – Osmaniye-Zeytinburnu – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Metrobüsle Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.