MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
SİNEMA
ARABALI AÇIK HAVA SİNEMASI
Marmara Forum
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :
Marmara Forum Çocuk Kulübü Sunar: Robotik Kodlama Atölyeleri
13 2 15
Yaz tatilinde de öğrenmeye devam! Marmara Forum Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen Motorlu Robotik ve Kodlama 4.0 & Motorlu Robotik ve Kodlama 8.0 Atölyeleri ile miniklerimiz yaz tatilinde de öğrenmeye devam edecek. Hem de çok eğlenerek! Ağustos ve Eylül ayı boyunca her hafta sonu 13:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyelerimiz tamamen ücretsizdir.

01
Eylül
SAAT : 0:00
-
30
Eylül
SAAT : 0:00

Ağustos ayı boyunca her hafta sonu 13:00-20:00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyelerimiz tamamen ücretsizdir.

Marmara Forum Alışveriş Merkezi

Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakırköy, İstanbul

T. 0 212 466 64 53 / info@marmaraforum.com.tr

Bize Ulaşın

Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Arabayla E5 Havalimanı’ndan Mecidiyeköy istikametini takip ederken, Bakırköy-Bahçelievler köprüsünden sonra yan yola sapıp Osmaniye – Veliefendi – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.

E5 Mecidiyeköy yönünden Havalimanı istikametini takip ederken Merter’den yan yola sapıp, Veliefendi – Osmaniye-Zeytinburnu – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Metrobüsle Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.