MAĞAZALAR
YEMEK
KAMPANYALAR
ETKİNLİK
SİNEMA
ARABALI AÇIK HAVA SİNEMASI
Marmara Forum
e-bülten kayıt.

:

KAYDET

Sözleşmeyi okudum kabul ediyorum

Kullanıcı Girişi
Bağlan :
Marmara Forum Sinema Kulübü'nden Çift Kişilik Sinema Bileti!
13 2 15

Sinema Bileti Ödüllü Yarışma Katılım Koşulları

1) Marmara Forum Sinema Kulübü tarafından düzenlenen yarışma, Marmara Forum Twitter (@marmaraforum) ve Instagram (@marmaraforum) sayfaları üzerinden 03.08.2018 – 08.08.2018 tarihleri arasında yapılmaktadır.

2) Katılımcı yarışmaya katılmakla, sayfamızda yer alan kullanım şartları ve gizlilik kurallarına uymayı peşinen kabul ve taahhüt eder.

3) Katılımcılar Marmara Forum sosyal medya hesaplarını takip edip, Twitter’da yarışma gönderisini “Retweet” ederek veya Instagram’da yarışma gönderisinin altında gitmek istediği filmi ve gitmek istediği arkadaşını etiketleyerek yarışmaya katılım sağlayacaklar. Doğru katılımı gerçekleştirenler arasından Instagram’da 5, Twitter’da 5 kişi Marmara Forum Cinemaximum’da geçerli çift kişilik sinema bileti kazacak.

4) Yarışma sonucu kazanılan ödüller 31.08.2018 tarihine kadar teslim alınmalıdır. Bu tarihten sonra gelen talepler işleme alınmaz.

5) 18 yaşından küçük katılımcılar ödül kazanmaları halinde velisi ile ödülünü teslim alabilir.

6) Katılımcılar kazandıkları ödülün nakit karşılığını talep edemez, haklarını devredemez, satamaz veya hibe edemez.

7) Katılımcılar yarışmaya diledikleri kadar yorum ekleyerek katılımda bulunabilir.

8) Kampanyaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır.

9) Marmara Forum yarışma kurallarını değiştirme hakkını saklı tutar.

10) Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.

11) Kazandığı açıklanan yarışmacıların Marmara Forum Twitter (@marmaraforum) veya Instagram (@marmaraforum) sayfasına mesaj yolu ile ad-soyad ve iletişim bilgilerini göndermeleri gerekmektedir. Gönderilen bilgilerin eksik veya yanlış olması nedeniyle yaşanacak olan aksaklıklardan Marmara Forum sorumlu değildir.

12) Yarışmaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

13) Yarışmanın kazananları random.org aracılığıyla yapılacak çekilişle belirlenecektir. Bir katılımcı yalnızca bir ödül kazanabilir.

14) Kazananlar, 08.08.2018 tarihinde Marmara Forum sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacaktır.

15) Kazananlar, hediyelerini Marmara Forum danışma bankosundan teslim alacaklardır.Marmara Forum Alışveriş Merkezi

Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3 Bakırköy, İstanbul

T. 0 212 466 64 53 / info@marmaraforum.com.tr

Bize Ulaşın

Metroyla Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağı ile arasında 50 metre bulunan Bakırköy metro istasyonu durağından İsmail Araz Bulvarı’nı takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Arabayla E5 Havalimanı’ndan Mecidiyeköy istikametini takip ederken, Bakırköy-Bahçelievler köprüsünden sonra yan yola sapıp Osmaniye – Veliefendi – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.

E5 Mecidiyeköy yönünden Havalimanı istikametini takip ederken Merter’den yan yola sapıp, Veliefendi – Osmaniye-Zeytinburnu – Sahilyolu sapağından girerek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz. Metrobüsle Zeytinburnu İstasyonu’nda inip Çobançeşme Koşuyolu Caddesi’ni takip ederek Marmara Forum’a ulaşabilirsiniz.